ST 10. 5.


Praha / Lucerna Music Bar

Předprodej:   

Informace: facebook událost   


ČT 11. 5.


Brno / Semilasso

Předprodej:   

Informace: facebook událost   


PÁ 12. 5.


Litvínov / Attic Music Club

Předprodej:   Odkaz

Informace: facebook událost   


SO 13. 5.


Jablonec nad Nisou / Eurocentrum Jablonec

Předprodej:   Odkaz

Předprodej:   

Informace: facebook událost   


ÚT 16. 5.


Bratislava / Rock Café

Předprodej:   Odkaz


ST 17. 5.


Ostrava / Barrák Club

Předprodej:   Odkaz

Informace: facebook událost   


ČT 18. 5.


Žilina / Event House

Předprodej:   Odkaz


PÁ 19. 5.


Prešov / PKO – Čierny orol

Předprodej:   Odkaz

Informace: facebook událost   


SO 20. 5.


Pardubice / Žlutý pes

Předprodej:   Odkaz

Informace: facebook událost   


HITY AC/DC ŽIVĚ V ČESKU I NA SLOVENSKU

Každá kapela je tak dobrá, jak dobrého má bubeníka. Na třinácti nejlepších z celkem patnácti studiových alb AC/DC zásadním způsobem určil nezaměnitelný zvuk a rytmický groove legendární kapely Phil Rudd.

Basák Cliff Williams nechce v AC/DC dál hrát, protože postrádá Philův styl . Zpěvák Brian Johnson lapidárně shrnuje: „Nelze nalézt solidnějšího bubeníka a člověka, než je on.”

"Je mi absolutním hrdinou a vzorem. Přestože zní rytmika AC/DC jednoduše, bylo pro mě vždycky těžké zahrát jako Phil Rudd,”
―říká Christoph Schneider z Rammstein.

Phil Rudd - ex AC/DC : Head Job European Tour 2017 CZ/SK

Bubeník označovaný pro svůj sound fanoušky, ale i odbornou veřejností za "duši a srdce kapely AC/DC" odstartuje se svým bandem na konci března Head Job European Tour 2017 . Vypraví se i do České republiky, kde proběhne série koncertů – úvodní 10. května v Lucerna Music Baru. Cestou na Slovensko poctí svou přítomností naše další města (přehled jednotlivých vystoupení najdete na philruddmusic.com).V momentě, kdy se originální sestava AC/DC fakticky rozpadla a není jisté, zda ještě vůbec vystoupí, zahraje Rudd se svou partou naživo všechny proslulé hity v kombinaci se svou vlastní tvorbou, což slibuje zcela unikátní zážitek.


V letech 1975 až 2014 byl základním stavebním kamenem australské formace a je považován za rock'n'rollovou modlu a zhmotnění klasického příběhu o mladém muzikantovi, který to dotáhl až na úplný vrchol světové hudební scény. Nedávno vydal své první sólové album Head Job s Allanem Badgerem a Geoffrey Martinem. “Abych pravdu řekl, nejde ani vyslovit, jak jsem na tu desku pyšnej. Je to prostě pecka! Kluci zaváleli fantasticky a bicí nemají chybu,” podělil se o radost charismatický hudebník, kterého bude vydavatelství Rock & All s.r.o. v Čechách mediálně zastupovat.


A co říkají o Philovi kolegové z branže? „Je mi absolutním hrdinou a vzorem. Přestože zní rytmika AC/DC jednoduše, bylo pro mě vždycky těžké zahrát jako Phil Rudd,” říká Christoph Schneider z Rammstein. Basák Cliff Williams dokonce uvedl, že už dál nechce v kapele pokračovat, protože postrádá jeho styl a zpěvák Brian Johnson doplňuje: „Nelze nalézt solidnějšího bubeníka a člověka, než je on.”


Životní zkouškou pro něj byly soudní tahanice kolem obvinění z přípravy vraždy a přechovávání drog, které vyhrál. Na tuto etapu nevzpomíná rád. "Dny mého životního pekla jsou sečteny. Do budoucna koukám s optimismem, poctivě navštěvuju cvokaře, svým dětem jsem blízko jako nikdy dřív, ale tvrdá muzika? Ta mě neomrzí nikdy. A s autama je to stejné," ujistil nás majitel velkorysého vozového parku. Část svoji sbírky, 11 luxusních vozů v hodnotě 3 miliony dolarů, Phil Rudd ostatně neváhal vystavit na velké a úspěšné charitativní akci, kterou uspořádal ve prospěch obětí zemětřesení v novozélandském Christchurchi. Phile, těšíme se na Tebe!


Nikdy neříkej nikdy... Ale květnové Philovo turné s jeho bandem je jistota!

AC/DC ex Phil Rudd still hopes for return

Článek: ZDE


Zlaté časy patrně nejsilnější sestavy AC/DC před šesti roky s Philem za zády. Paráda!!!

Video: ZDE


Čerstvé interview a Philem Ruddem: O muzice, životě, AC/DC a také o evropském turné!

Phil Rudd. "It’s called ‘shooting yourself in the foot’, young man; I fuckin’ did it, mate, and I did it well. "

Článek: ZDE


Stará dobrá sestava s Philem Ruddem Backstage.

Interview with Ac Dc band before the concert

Video: ZDE


Repo Man: První lyric video z alba Head Job!

Phil Rudd - REPO MAN from the debut album HEAD JOB
REPO MAN out August 1 on iTunes https://itunes.apple.com/au/album/hea...
HEAD JOB Out August 29
thru Universal Music

www.facebook.com/PhilRuddOfficial

Over the past 20 years or so amidst spending time drumming for Australia's favourite rock export AC/DC, running a studio and a restaurant, racing cars, flying helicopters and a bit of farming in the land of the long white cloud; Melbourne born drummer Phil Rudd has been quietly writing an album worth of songs which will see the light of day 29th August 2014.
From the rollicking first single "Repo Man", a gentle reminder about karma; to the rocking title track "Head Job", which does not have intimate connotations but is a play on words about going to the pub to commiserate with your mates about someone doing your head in... from the upbeat dirgy groove of "Bad Move" to the relationship-driven "Crazy"; Rudd has delivered a very personal album "about the shit that goes on..." as the great man himself said.
Phil Rudd's HEAD JOB is out August 29 through Universal Music Australia.
REPO MAN hits the airwaves July 18.

Video: ZDE

Album Phil Rudd

and his band

CD / LP


Prodej: iTunes , Amazon

HANTA

HANTA je kapela z Plzně, která hraje hybný energický trashmetal s odkazem na jeho kořeny v 80. letech dvacátého století. Není to však žádné retro, moderní aranže, čistý zvuk a duchaplné texty dodávají projevu parádně nadčasový drajv.


U zrodu kapely v roce 2014 stál kytarista, bývalý člen legendární Klatovské skupiny ASMODEUS (která získala cenu Anděl v kategorii Hard & Heavy). Profesionálním přístupem a hudebním projeven na hranici virtuozity si s ním nezadají ani ostatní spoluhráči. Hantu tvoří: Květoslav Vomáčka (kytara, zpěv), Petr Prody Prodan (kytara), Jirka – Vláďa Trojánek (basa) a Dan Pluhař (bicí).


Nahrávky: léto 2015 – singl k připravované desce, léto 2016 – první plnohodnotné album kapely s názvem „PRACHY“.


Odkazy:
Bandzone: http://bandzone.cz/hanta
Facebook: facebook.com/HANTA-730669987077454/

STROY

STROY je rocková post-grunge kapela, kterou tvoří trio výjimečných hudebníků. Michal Skořepa (zpěv, kytara) je vystudovaný jazzový/klasický pianista z Pražské konzervatoře, který si zazpíval Ježíše i Jidáše v české verzi slavného Jesus Christ Superstar muzikálu. Bubeník Miloš Meier je hvězdou Meinl Drum Shows ve světě a hraje nebo hrál s takovými legendami jako jsou Michal Pavlíček, Kamil Střihavka či Wanastowi Vjecy. Třetím do party je Marek Bero, baskytarista s ohromným portfoliem hráčských a lektorských zkušeností v ČR i v zahraničí. Mohli jste ho zaznamenat např. v Krucipüsku. V současné době je firemním hráčem značek Yamaha, Markbass a Mesa/Boogie.


Toto výbušné spojení tří osobností produkuje rockovou hudbu s vysokým technickým standardem, energií a expresívním projevem. STROY vydal svojí první desku s názvem Adam Reborn v druhé polovině roku 2014. Singl Adam Reborn zabodoval v hitparádách nezávislých rádií a video k němu se stalo horkým kandidátem na klip roku. V roce 2015 STROY vyhrál české kolo mezinárodní soutěže kapel The Global Battle of the Bands, kdy celkově skončil na třetím místě ve finálovém kole konaném v Oslu, Norsko.


Posledním počinem kapely je čtyř-písňové EP Like It or Not natočené ve studiu Eleven v Los Angeles, USA s producentem Alanem Johannesem (Eleven, Arctic Monkeys, Chris Cornell, Queens of the Stone Age).


Odkazy:
Web: http://www.stroy-band.com/
YouTube: https://www.youtube.com/user/KrakenExist
Facebook: https://www.facebook.com/Stroyofficial/
Bandzone: http://bandzone.cz/stroy
Instagram: https://www.instagram.com/stroy_band/